Makita

Grenomert » Makita

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Makita to marka, która od lat cieszy się popularnością wśród profesjonalistów. Znana z niezawodności i wysokiej jakości swoich produktów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz odkurzacz Makita, który świetnie się sprawdzi w Twoim domu oraz aucie.

Dlaczego warto wybrać Makita?

Makita słynie z produkcji narzędzi, które są niezwykle trwałe i niezawodne. Zapewni Ci długą żywotność oraz przyczyni się do szybszego i dokładniejszego odkurzenia Twojego domu oraz samochodu. Firma stawia na wysoką jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie, dzięki czemu możesz być pewien, że narzędzie będzie służyć przez lata.

Odkurzacz Makita dostępny w różnych wersjach:

W ofercie sklepu Grencomert znajdziesz odkurzacze przemysłowe Makita, które idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Możliwość zakupu w 3 wersjach:

Odkurzacz ręczny Makita

Jeśli szukasz sprzętu do szybkiego i wygodnego sprzątania powierzchni, odkurzacz ręczny Makita będzie idealnym wyborem. Model DCL180Z to lekki i poręczny odkurzacz, który dzięki sowim rozmiarom sprawdzi się idealnie w każdym domu oraz samochodzie.

Akcesoria do odkurzaczy

W sklepie Grencomert znajdziesz również filtry, ładowarkę i akumulator 8.0 Ah do odkurzaczy Makita. Dzięki nim Twój sprzęt będzie działał sprawnie i skutecznie przez długi czas.

Koszyk
Scroll to Top