Grenomert » Dostawa i koszty
Grencomert | Paula Radomska

Dostawa i koszty

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane . Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. 

PrzewoźnikCzas dostawyKoszt wysyłkiRodzaj płatności
DPD Kurierdo 2 dni13,99 złprzedpłata
DPD Pobraniedo 2 dni18,99 złpobranie
Paczkomatydo 3 dni9,99 złprzedpłata
Odbiór osobisty0 złprzedpłata lub przy odbiorze
Darmowa dostawa GRATIS!- przy zakupie powyżej 149,99zł
 (paczkomat lub kurier)proszę napisać w uwagach zamówienia.
do 2 dni0 złprzedpłata
Koszyk
Scroll to Top